ثبت سفارش

ثبت سفارش به  روش زیر امکان پذیر می باشد.

  1. خرید آنلاین از طریق سایت
  2. خرید از طریق شبکه های اجتماعی با شماره ۰۹۱۳۹۹۱۶۲۴۶
  3. خرید تلفنی تماس با شماره ۰۳۴۳۴۳۶۰۰۴۳

ثبت اطلاعات مشتریان

لطفا در هنگام ثبت سفارش آدرس کامل پستی، کدپستی و مشخصات خود را کامل و با دقت وارد کنید و حتما ایمیل و یا شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما در ارتباط بود.ضمنا درصورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد.

روش های پرداخت سفارش

پرداخت مبلغ سفارش به روش های گوناگون شامل واریز داخل بانک،کارت به کارت و پرداخت آنلاین می باشد که پس از ثبت سفارش قابل انجام است.

زمان لازم برای آماده سازی سفارش جهت ارسال

پس از ثبت سفارش و تایید پرداخت، سفارش در نوبت آماده سازی جهت ارسال قرارمی گیرد که نوبت آماده سازی سفارش به ترتیب زمان پرداخت سفارشات تعیین می شود.

سفارشات طی ۱ روزکاری پس ازثبت سفارش آماده جهت تحویل به شرکت حمل و نقل می باشد.

اعلام مغایرت

در صورت مشاهده مغایرت در کالای ارسال شده با کالای سفارشی شما، مشتری موظف است تا ۲۴ ساعت پس از دریافت سفارش به فروشگاه اطلاع و نسبت به مرجوع کردن کالا اقدام نماید.

گارانتی و شرایط گارانتی

تمام کالاهای فروشگاه دارای یک سال گارانتی می باشند.

در صورتی که از درست کار نکردن کالا اطمینان حاصل کردید، کالا را پس از هماهنگی با واحد پشتیبانی جهت بازبینی فنی به دفتر دیجیتال دکور واقع در رفسنجان – کشکوئیه – خیابان بیژن امین – شرکت دیجیتال دکور با کد پستی ۷۷۳۷۳۴۷۵۸۹ ارسال نمایید.

مواردی که گارانتی کالا را از درجه اعتبار ساقط میکند:

وجود آثار ضربه و ضایعه فیزیکی قابل مشاهده بر روی کالا

اتمام مدت زمان گارانتی

وجود آثار دست کاری شده بر روی کالا

مشاهده دست خوردگی و یا ایجاد مشکل بر روی برچسب گارانتی نصب شده در پشت کالا

توجه داشته باشید که فقط کالاهایی که در محدوده زمانی گارانتی باشد و با توجه به موارد بالا از درجه اعتبار گارانتی ساقط نشده باشد همه ی هزینه های بازگشت به فروشگاه،تعمیر و ارسال مجدد به مشتری توسط فروشگاه انجام میشود.

تمامی کالاها قبل از ارسال توسط واحد کنترل کیفیت دیجیتال دکور باز بینی و تست فنی می شود.